ALLproducts is reeds meer dan 20 jaar een trouwe partner voor de kinesitherapeut, de sportverzorger, de personal trainer,…

Als exclusieve verdeler van topmerken trachten wij steeds nieuwe producten voor U te selecteren en opleidingen te verzorgen.

Ons opgeleid team van medewerkers staat steeds voor U klaar om U vragen te beantwoorden. Onze regio verantwoordelijken helpen U graag in Uw praktijk met het verlenen van advies.

Kwaliteit en persoonlijk contact is voor onze firma belangrijk. 

Bellon

Freddy Bellon



    CEO

    info@allproducts.be

    053 / 78 50 30


Stuur e-mail

De Meyst

Lieve De Meyst



    CEO assist administration

    info@allproducts.be

    053 / 78 50 30


Stuur e-mail

Bellon

Vicky Bellon



    Assistant Director - General Manager

    vicky@allproducts.be

    053 / 78 50 30


Stuur e-mail

Liekens

Karen Liekens



    Winback - Shockwave specialist

    karen@allproducts.be

    0470 / 97 32 62


Stuur e-mail

Devriendt

Stijn Devriendt



    Noord en Midden Oost-Vlaanderen
                 Noord Antwerpen
                 Zuid-Vlaams Brabant

    stijn@allproducts.be

    0473 / 40.47.57


Stuur e-mail

Merveillie

Vincent Merveillie



    Zuid-Oost-Vlaanderen
                 West-Vlaanderen

    vincent@allproducts.be

    0473 / 42.47.71


Stuur e-mail

Thys

Cis Thys



    Limburg
                 Zuid Antwerpen
                 Noord Vlaams Brabant

    cis@allproducts.be

    0473 / 71.19.55


Stuur e-mail

Demeuse

Eddy Demeuse



    regio Wallonië

    eddy@allproducts.be

    0472 / 84.65.09


Stuur e-mail

Vanden Dooren

Pascal Vanden Dooren



    provincie Bruxelles
                 Henegouwen
                 Brabant Wallon
                 Charleroi Ouest

    pascal@allproducts.be

    0470 / 10.12.99


Stuur e-mail